Ga naar content (Ga naar content)

04-01-22

In november zijn ze aangekomen. Intussen voelen de drie Schotse Hooglanders zich al prima op hun gemak op het Eiland van Brienenoord.

Deze jonge meiden zijn een jaar oud en komen uit de eigen kudde die hier, voor de renovatie van het eiland, rondliepen. Ze wonen vooral aan de oostzijde van het eiland en doen niemand kwaad. Er zijn wildroosters aangebracht zodat ze niet kunnen verdwalen of kunnen gaan shoppen op Zuidplein.

 

De media waren ook blij verrast met komst van de drie langharige meiden. Het AD, de Telegraaf en Rijnmond hebben uitgebreid kennis met ze gemaakt en gingen in gesprek met boswachter Alice Troost. Die bevlogen verhalen vertelt over ‘onze’ meiden. Of kijk naar dit leuke filmpje over de eerste stappen die de meiden op het eiland zetten. 

 

Lees meer...

Scholen_Sportcampus_-_BDG_Architecten.png

Voorontwerp scholencomplex

De ontwikkeling van het Onderwijs- en Sportcluster (OSC) Stadionpark verloopt voortvarend.

Lezen (Voorontwerp scholencomplex)
whsp107219.jpg

Weer lof voor Eiland van Brienenoord

Ploppende kurken en trompetgeschal, oftewel feestelijk nieuws!

Lezen (Weer lof voor Eiland van Brienenoord)
241008-BC-Vossenjacht-011_Instagram.jpeg

Outdoor Office Day: grijp je laptop en ga buiten werken

Nederlanders zijn met 6 tot 8 uur per dag kampioen zittend werken, en vaak ook nog binnen. Terwi...

Lezen (Outdoor Office Day: grijp je laptop en ga buiten werken)
250718_Perron_14_-_Natuurlijk_Stadionpark_8_V4.00_05_32_22.Still015.jpg

Koken met berenklauw en brandnetels

Wist je dat je midden in de stad wilde planten kunt plukken om mee te koken? Samen met vegetaris...

Lezen (Koken met berenklauw en brandnetels)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven