Ga naar content (Ga naar content)

04-01-22

In november zijn ze aangekomen. Intussen voelen de drie Schotse Hooglanders zich al prima op hun gemak op het Eiland van Brienenoord.

Deze jonge meiden zijn een jaar oud en komen uit de eigen kudde die hier, voor de renovatie van het eiland, rondliepen. Ze wonen vooral aan de oostzijde van het eiland en doen niemand kwaad. Er zijn wildroosters aangebracht zodat ze niet kunnen verdwalen of kunnen gaan shoppen op Zuidplein.

 

De media waren ook blij verrast met komst van de drie langharige meiden. Het AD, de Telegraaf en Rijnmond hebben uitgebreid kennis met ze gemaakt en gingen in gesprek met boswachter Alice Troost. Die bevlogen verhalen vertelt over ‘onze’ meiden. Of kijk naar dit leuke filmpje over de eerste stappen die de meiden op het eiland zetten. 

 

Lees meer...

250413-BC-MarathonPortretten-LOWRES-014.JPG

Geen marathon zonder supporters!

Afgelopen weekend stond Rotterdam, én Stadionpark, geheel in het teken van de NN Marathon Rotte...

Lezen (Geen marathon zonder supporters!)
Hoe_het_was.jpg

Hoe het was: Opoes tuintje

Wat zat hier vroeger eigenlijk? Wat deden de mensen voor werk? Hoe leefden ze?

Lezen (Hoe het was: Opoes tuintje)
WHSP45870_-_Coen_Moulijnweg_-_Sportcampus_.jpeg

Zand erover!

Zie je dat nou goed, komt er strand op de nieuwe Sportcampus langs de Coen Moulijnweg? Dat niet,...

Lezen (Zand erover!)
WHSP123302.jpeg

Alarmeringen P+R Noorderhelling

Loos alarm bij de P+R Noorderhelling/ GAMMA

Lezen (Alarmeringen P+R Noorderhelling)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven