Ga naar content (Ga naar content)

22-04-22

Feyenoord heeft donderdag 21 april tijdens een persconferentie bekend gemaakt niet verder te gaan met de ontwikkelingen voor een nieuw stadion of renovatie van De Kuip. De club acht alle plannen in deze huidige tijd, met onzekerheden op de financiele en goederenmarkt, onhaalbaar. 

Het Rotterdamse college heeft afgelopen weken uitvoerig gesproken met de clubleiding over het in leven houden van de plannen, maar zonder resultaat. Wethouder Arjan van Gils: 'Het is altijd een ingewikkeld dossier geweest waar wij als college vertrouwen in hadden. Met veel lef en energie is met alle betrokkenen hard gewerkt, zijn vele hobbels genomen en zijn we ver gekomen. Het is jammer dat deze laatste hobbel voor de club te hoog was.'

De gebiedsontwikkeling Feyenoord City is al in volle gang. Wat de gevolgen hiervoor precies zijn is nog niet duidelijk.

Lees het volledige nieuwsbericht van de club op de website van Feyenoord.

Lees meer...

Hondenbordje_5.jpg

Honden aan de lijn of niet

Waar kun je in Park De Twee Heuvels honden wel of niet vrij laten loslopen, is een veel gestelde...

Lezen (Honden aan de lijn of niet)
Bewonersavond_I0A8921_kopie.jpg

Een station dat Zuid uitstraalt

Een nieuwe traverse met een ronde kap en véél groen. Tijdens de inloopavond op 24 februari wer...

Lezen (Een station dat Zuid uitstraalt)
Varkenoordseviaduct_en_Laan_op_Zuid_eerder_open.png

Laan op Zuid en Varkenoordseviaduct eerder op

Sinds 1 mei zijn het Varkenoordseviaduct en een deel van de Laan op Zuid afgesloten voor het ope...

Lezen (Laan op Zuid en Varkenoordseviaduct eerder op)
Schermafbeelding_2022-01-05_om_14.01.14.jpg

Pandje maakt ruimte

Het pandje aan de Dwarsdijk 200 aan de rand van Park De Twee Heuvels is gesloopt.

Lezen (Pandje maakt ruimte)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomen. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven