Ga naar content (Ga naar content)

16-09-21

Je wilt het geloven of niet maar op het Cor Kieboomplein bij de Veranda zijn twee bevers gesignaleerd. Min of meer bij Pathé voor de deur. Twee niet te missen houten bevers!

Vorige week zijn ze onthuld. Beeldhouwer Anton Klijnsmit, projectmanager Ronald Wagter en de Verandabewoonsters Marja en Wilma de Jong hielpen er een handje bij. Marcel Verhoef, gebiedscommissielid IJsselmonde, hield een prachtig verhaal over het symbool van de bever in het wapen van IJsselmonde.

De bevers zijn een aanvulling op de voltooiing van de vergroening en het verkeersveiliger maken van de Veranda.

Lees meer...

Image.jpg

Op ontdekkingstocht: boulderaar Tobias ontdekt De Rotsen

Je kan ze bijna niet missen: twee grote rotsblokken in het wuivende gras aan de Olympiaweg. Een ...

Lezen (Op ontdekkingstocht: boulderaar Tobias ontdekt De Rotsen)
image.jpeg

Hoe het was: De Speelwei

Wat zat hier vroeger eigenlijk? Wat deden de mensen voor werk? Hoe leefden ze?

Lezen (Hoe het was: De Speelwei)
Schotse_Hooglanders_uitladen_3.jpg

Jonge meiden op het eiland

In november zijn ze aangekomen. Intussen voelen de drie Schotse Hooglanders zich al prima op hun...

Lezen (Jonge meiden op het eiland)
Rondje_in_park.jpg

Rondje Stadionpark maakt meters

Op vier verschillende plekken is afgelopen periode gesleuteld aan het Rondje Stadionpark.

Lezen (Rondje Stadionpark maakt meters)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven