Ga naar content (Ga naar content)

16-09-21

Je wilt het geloven of niet maar op het Cor Kieboomplein bij de Veranda zijn twee bevers gesignaleerd. Min of meer bij Pathé voor de deur. Twee niet te missen houten bevers!

Vorige week zijn ze onthuld. Beeldhouwer Anton Klijnsmit, projectmanager Ronald Wagter en de Verandabewoonsters Marja en Wilma de Jong hielpen er een handje bij. Marcel Verhoef, gebiedscommissielid IJsselmonde, hield een prachtig verhaal over het symbool van de bever in het wapen van IJsselmonde.

De bevers zijn een aanvulling op de voltooiing van de vergroening en het verkeersveiliger maken van de Veranda.

Lees meer...

FCR_20240123_basemap_plan_1to5000-02_Uitsnede.jpg

Stadsbrug: keuze voor tram of bus

Rotterdam krijgt een nieuwe stadsbrug waar snel en schoon openbaar vervoer overheen gaat rijden....

Lezen (Stadsbrug: keuze voor tram of bus)
Imagine2.jpg

Bouw Imagine is begonnen

Met de aftrap van de bouw van Imagine is de gebiedsontwikkeling Feyenoord City afgelopen 29 nove...

Lezen (Bouw Imagine is begonnen)
Stadsarchief_Rotterdam_duivenplatje_Foto_Ary_Groeneveld.jpg

Hoe het was

In Feijenoord en IJsselmonde wordt veel gebouwd en opgeknapt. Maar wat zat hier vroeger eigenlij...

Lezen (Hoe het was)
Impressie_woningbouw_Sportcampus_HighRes.jpeg

Woningbouw sportcampus

Ontwikkeling sportcampus in co-creatie. De gemeente is deze week via een aanbesteding gestart me...

Lezen (Woningbouw sportcampus)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven