Ga naar content (Ga naar content)

16-09-21

Je wilt het geloven of niet maar op het Cor Kieboomplein bij de Veranda zijn twee bevers gesignaleerd. Min of meer bij Pathé voor de deur. Twee niet te missen houten bevers!

Vorige week zijn ze onthuld. Beeldhouwer Anton Klijnsmit, projectmanager Ronald Wagter en de Verandabewoonsters Marja en Wilma de Jong hielpen er een handje bij. Marcel Verhoef, gebiedscommissielid IJsselmonde, hield een prachtig verhaal over het symbool van de bever in het wapen van IJsselmonde.

De bevers zijn een aanvulling op de voltooiing van de vergroening en het verkeersveiliger maken van de Veranda.

Lees meer...

Hondenbordje_5.jpg

Honden aan de lijn of niet

Waar kun je in Park De Twee Heuvels honden wel of niet vrij laten loslopen, is een veel gestelde...

Lezen (Honden aan de lijn of niet)
bhKarlienStroeve08.jpg

Blije bewoners, De Buitenkans opgeleverd!

Het is zo ver: alle bewoners van De Buitenkans hebben de sleutel van hun nieuwe huis in IJsselmo...

Lezen (Blije bewoners, De Buitenkans opgeleverd!)
Schermafbeelding_2022-09-20_om_17.03.21.png

Programma Ontdek Stadionpark

Zaterdag 1 oktober: een bomvol programma voor jong en oud, en nog gratis ook!

Lezen (Programma Ontdek Stadionpark)
260330-BC-Sportdorp-022_Web.jpeg

Drie scenario’s voor woningen Sportdorp

In Sportdorp en de directe omgeving gebeurt veel. Omdat het gaat over ingrijpende veranderingen ...

Lezen (Drie scenario’s voor woningen Sportdorp)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven