Ga naar content (Ga naar content)

16-09-21

Je wilt het geloven of niet maar op het Cor Kieboomplein bij de Veranda zijn twee bevers gesignaleerd. Min of meer bij Pathé voor de deur. Twee niet te missen houten bevers!

Vorige week zijn ze onthuld. Beeldhouwer Anton Klijnsmit, projectmanager Ronald Wagter en de Verandabewoonsters Marja en Wilma de Jong hielpen er een handje bij. Marcel Verhoef, gebiedscommissielid IJsselmonde, hield een prachtig verhaal over het symbool van de bever in het wapen van IJsselmonde.

De bevers zijn een aanvulling op de voltooiing van de vergroening en het verkeersveiliger maken van de Veranda.

Lees meer...

20221129_WHSP40095_Bouwbord_Roseknoop.jpg

Roseknoop steeds beter zichtbaar

De renovatie van de Roseknoop komt dichterbij én wordt steeds zichtbaarder. Zo zijn de eerste b...

Lezen (Roseknoop steeds beter zichtbaar)
RFF_beeld_website_v1.png

Lekker trappen en plakken op het Roseknoop Fiets Festijn

Hoe werkt zo’n deelfiets nou eigenlijk? Hoe plak je een band? Ben jij kampioen sloom fietsen? ...

Lezen (Lekker trappen en plakken op het Roseknoop Fiets Festijn)
bhBeversCorKieboomplein05.jpg

Eindelijk een bever in Rotterdam!

Het is een van de grootste knaagdieren van Europa: de bever. Vorig jaar is er voor het eerst in ...

Lezen (Eindelijk een bever in Rotterdam!)
DSC2494.jpg

Boekje met toffe wandelingen

Wachten we met het lopen van het Rondje Stadionpark tot het rond is? Niks ervan.

Lezen (Boekje met toffe wandelingen)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomen. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven