Ga naar content (Ga naar content)

16-09-21

Je wilt het geloven of niet maar op het Cor Kieboomplein bij de Veranda zijn twee bevers gesignaleerd. Min of meer bij Pathé voor de deur. Twee niet te missen houten bevers!

Vorige week zijn ze onthuld. Beeldhouwer Anton Klijnsmit, projectmanager Ronald Wagter en de Verandabewoonsters Marja en Wilma de Jong hielpen er een handje bij. Marcel Verhoef, gebiedscommissielid IJsselmonde, hield een prachtig verhaal over het symbool van de bever in het wapen van IJsselmonde.

De bevers zijn een aanvulling op de voltooiing van de vergroening en het verkeersveiliger maken van de Veranda.

Lees meer...

DAVIDROZING_DSC5427__12MB.jpg

Buurthubs deelvervoer

Met de fiets, scooter of lopend kun je altijd langs de werkzaamheden van de Roseknoop. Wel vaak ...

Lezen (Buurthubs deelvervoer)
Getijdenpark_FeijenoordCity_view_01.jpg

Nieuw getijdenpark voor heel Rotterdam

Er rolt een groene golf door Rotterdam met weer goed nieuws voor Stadionpark! Het voorlopig ontw...

Lezen (Nieuw getijdenpark voor heel Rotterdam)
Ontvangs_LoopAward2021.jpg

Rondje wint LoopAward

Rondje Stadionpark van gemeente Rotterdam heeft samen met Stationsommetjes van NS de LoopAward 2...

Lezen (Rondje wint LoopAward)
bhRoseknoopDagvdBouw01.jpg

Succesvolle open dag bouwplaats Roseknoop

‘Zo, dat is een vette machine!’ Zaterdag 17 juni was het Dag van de Bouw. Bezoekers keken op...

Lezen (Succesvolle open dag bouwplaats Roseknoop)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven