Ga naar content (Ga naar content)

28-01-25

Atlas krijgt omgevingsvergunning voor fase 1 

 De gemeente Rotterdam heeft de omgevingsvergunning voor de eerste fase van Atlas verleend. Atlas wordt een nieuw woonwijkje aan de Colosseumweg. Met deze vergunning kan gestart worden met de bouw van blok C. 

Atlas komt te liggen tussen het Vredesplein, de Colosseumweg en het Varkenoordseviaduct. Het bestaat uit drie blokken: A, B en C. Als eerste wordt blok C gebouwd. Daar komen 135 woningen, waarvan 80 sociale huur, maatschappelijke en commerciële ruimten. 

Atlas vormt straks een thuis voor verschillende doelgroepen, van senioren tot starters en van alleenstaanden tot gezinnen. Ook vormt zij later de verbinding tussen de wijk Hillesluis en de toekomstige wijk Waterkant. Atlas is onderdeel van Rotterdams tij.

Op de hoogte blijven over de verkoop en verhuur van Atlas? Meld u dan aan voor de nieuwsbrief op www.woneninatlas.nl.

In het najaar 2024 is het bestemmingsplan voor dit gebied onherroepelijk geworden. Op 31 december 2024 is de omgevingsvergunning voor fase 1 (blok C) verleend aan OCRT. En ligt ter inzage tot en met dinsdag 11 februari 2025. 

OCRT (een samenwerking tussen Heijmans Vastgoed & AM) werkt samen met Stichting Gebiedsontwikkeling aan de Maas (StiGaM) en de gemeente Rotterdam aan een hoogwaardige leefomgeving die bijdraagt aan de plannen van Rotterdams Tij.

Neem voor informatie contact op met Luc Jansen Venneboer, projectontwikkelaar OCRT, info@woneninatlas.nl.

Lees meer...

20221106_TeamV_Mallegat_Epoch_copyrightWAX_lowres.jpg

Drukbezochte inloopavond Mallegat

Een wandelsteiger, een bakker of een buurthuis. Aan de rand van het Mallegatpark – onderdeel v...

Lezen (Drukbezochte inloopavond Mallegat)
11_en_12_30437-52-Roseknoop_Kerst_v2-1.jpg

Roseknoop: jaar in beeld

Bijna een jaar geleden ging de renovatie van de Roseknoop van start. Een groot project met veel ...

Lezen (Roseknoop: jaar in beeld)
bhopeningLaanopZuid21.jpg

Laan op Zuid en Varkenoordseviaduct weer open!

Volle trams en toeterende auto’s op de Laan op Zuid en het Varkenoordseviaduct! Sinds maandag ...

Lezen (Laan op Zuid en Varkenoordseviaduct weer open!)
whsp97262.jpeg

Bouw gasontvangststation

De bouw van het nieuwe Gasontvangststation is zo goed als klaar. Stedin geeft nu het stokje over...

Lezen (Bouw gasontvangststation)

Nieuwsbrief

Stadionpark wordt het kloppend hart van Rotterdam waar wonen, sporten en beleven samenkomt. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Abonneer je dan op de nieuwsbrief!

Inschrijven